Wózki wielofunkcyjne Quinny

Wózki wielofunkcyjne Quinny

Quinny to marka, która tworzy produkty rosnące wraz z dzieckiem. Urządzenia świetnie sprawdzają się w środowisku miejskim. Zostały zaprojektowane z myślą o stylu życia osób żyjących w ciągłym biegu, ale chcących spędzać czas ze swoimi pociechami.

Wózki wielofunkcyjne Quinny spełniają szerokie potrzeby dla dużej wygody dziecka w różnym wieku. Można z nich korzystać już od momentu narodzin pociechy aż do osiągnięcia 3-4 lat. W wózkach zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że korzystanie z nich odbywa się w sposób komfortowy. Z ich obsługą poradzi sobie każdy, ponieważ są lekkie i dostosowane do potrzeb. Dużą ilość zaletą są kompaktowe rozmiary po złożeniu. Nie będzie więc żadnych problemów z ich przewożeniem – wózki po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca. W związku z tym, spokojnie zmieszczą się w bagażniku samochodu. Wózki wielofunkcyjne QuinnyKupisz na: https://4toys.pl/wozki-wielofunkcyjne

Dzięki temu, że wózki posiadają obracane o 360 stopni koła, ich nawigacja jest bardzo łatwa. Nie ważne po jakiej powierzchni będziemy chcieli jeździć – zawsze będzie się to odbywało w sposób łatwy i bezproblemowy. Dzięki temu, że mają one małą ładę, na pewno nie sprawią większych problemów podczas przenoszenia, gdy zajdzie taka potrzeba.
Wózek wielofunkcyjny 3w1 Quinny Mood
Wyposażone są w trzy pozycje siedziska. Dzięki temu, można będzie je całkowicie rozłożyć tak, aby dziecko w nich leżało. Z takiej opcji można będzie skorzystać, gdy maluch zaśnie podczas spaceru.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą produktów marki Quinny. Wózki wielofunkcyjne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *