Wózki dla dzieci Joie

Rodzice, którzy doczekali się pierwszego dziecka, starają się, by zaopatrzyć je w wysokiej jakości produkty, które będą wykorzystywane na co dzień.

Do rzeczy niezbędnych dla małego dziecka na pewno trzeba zaliczyć odpowiedni wózek, na początku gondolę. Istotne jest łóżeczko, fotelik samochodowy oraz inne akcesoria. Z czasem rodzice zamieniają gondolę na wygodny wózek spacerowy https://4toys.pl/wozki-spacerowe-parasolki, dostosowany do swoich potrzeb, a zwłaszcza do potrzeb dziecka. W sprzedaży dostępne są wózki 2 w 1 gondola ze spacerówką, jednak składana spacerówka nie zawsze okazuje się wygodna w składaniu i zajmuje dużo miejsca. Gdy dziecko wyrasta z gondoli wielu rodziców kupuje więc takie spacerówki, które łatwo i w każdej chwili można złożyć i które zajmują mało miejsca. Przed zakupem wózka spacerowego należy zwrócić uwagę na to, by był wyposażony w mocne, stabilne, skrętne koła, zawieszenie, łatwość w prowadzeniu i sposób składania wózka, istotna jest rączka do prowadzenia, parametry siedziska wózka i inne.

Solidny wózek Joie Litetrax 4, to wózek niezwykle wygodny dla wypoczywającego w nim dziecka, jak i rodzica, który go prowadzi. Jest to wózek ergonomiczny, bardzo komfortowy dla malucha, funkcjonalny, w sportowym stylu. Istotnym czynnikiem jak i zaletą wózka jest aluminiowy stelaż, dzięki któremu wózek jest lekki i dzięki temu łatwo się go też składa. Wózek Joie Litetrax 4 jest dużym wózkiem, posiada szerokie siedzisko, co sprawia, że wózek zapewnia stabilność przy prowadzeniu. Wyposażony jest także w szeroko rozstawione, amortyzowane, piankowe koła, co zapewnia rodzicowi i maluchowi płynną jazdę. Siedzisko wózka wykonane jest z miękkiej pianki, dzięki, której maluch wygodnie może podróżować. Oparcie spacerówki można ustawić w kilku różnych pozycjach, nawet do leżącej, potrzebnej dziecku, które lubi podrzemać w ciągu spacerów.

Wózek Joie Litetrax 4 wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zabezpieczone odpowiednimi osłonami. Szeroka budka wózka, z warstwą siateczki, będzie skutecznie wentylować dziecko w gorące dni. Wózek dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, do każdego zestawu dołączona jest folia przeciwdeszczowa.