Popularne drewniane rowerki biegowe

Sezon wiosenny już za pasem, więc każdy rodzic powinien dbać nie tylko o siebie, ale przede wszystkim o rozwój motoryczny swojego dziecka. Lekkie rowerki biegowe wykonane z drewna są na to bardzo dobrym sposobem. W artykule przedstawiliśmy kilka propozycji rowerków biegowych z oferty firmy Toyz.

Toyz Enduro

Rowerek biegowy dla dziecka Enduro to prawdziwy HIT tego roku, a jak przystało na hit do tej pory cieszył się największym powodzeniem wśród drewnianych rowerków. Być może dlatego, że producent oferował go w bardzo wielu wersjach kolorystycznych i każdy mógł dopasować rowerek do własnych potrzeb. Rowerki do tej pory można było nabyć w kolorach: Black-Red, Black-Blue, Black-Yellow, Black-Green, White-Purple, Black-White. Niestety na ten rok producent ofercie pozostawił tylko kolory Black-White oraz Black-Green tak więc oferta drewnianych rowerków biegowych Enduro została dość mocno zawężona.

Rowerek dla dzieci Enduro posiada 12 calowe pompowane koła ze szprychami i jest niezwykle lekki, waży zaledwie 4.2 kg. Mimo niewielkiej masy rowerek posiada dość duży udźwig wynoszący aż 30 kg- długo więc posłuży naszej pociesze. Warto też zaznaczyć to, że wysokość siodełka, a raczej całej ramy jest regulowana.

Lekki rowerek biegowy Toyz Zap

Rowerek Toyz Zap to największy urwis wśród drewnianych rowerków biegowych. Dynamiczne, pełne energii kolory, gumowe koła i obietnica przygody – to wszystko mieści się w tym wyjątkowym rowerku, dzięki któremu Twoje dziecko zrobi niemałe wrażenie na kolegach i koleżankach z podwórka. Zap jest najmniejszym z drewnianych rowerków biegowych Toyz. W tym roku na rynku pojawiły się nowe wersje kolorystyczne NEW ZAP BLACK-PINK i NEW ZAP BLACK-GREEN oraz nadal dostępne są starsze kolory BLACK-RED , BLUE-GREEN i BLACK-BLUE. Sposób malowania jest według nas bardzo atrakcyjny. Budowę rowerka porównując do poprzednika można określić jako prostą – zapobiega to kłopotom z jego obsługa nawet przez najmłodsze dzieci.
Koła rowerka są podobne do modelu Toyz Velo. Rozmiar tak jak we wszystkich konstrukcjach wynosi 12 cali. Siodełko posiada regulację, a maksymalny udźwig Velo to 30 kg.