Pałacyk na wakacjach czy turystyczne łóżeczko?

Lózeczko Baby Design

Baby Design to marka, która dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dzieci. Dostarcza wysokiej jakości urządzenia, które powstają we współpracy z ekspertami z Instytutu Matki i Dziecka.

Łóżeczka turystyczne Baby Design dostępne są w następujących wersjach:

  • Dream New – urządzenia 2 w 1, czyli łóżeczko turystyczne i kojec. Jest to rozwiązanie, które zapewni dziecku podczas podróży zarówno możliwość odpoczynku, jak i zabawy. Wyposażone jest w wygodny system składania i rozkładania oraz w dwupoziomowe położenie materaca dostosowane do potrzeb małych, jak i dużych dzieci. Babydesign Dream Plus
  • Drem – urządzenia 2 w 1, czyli łóżeczko turystyczne i kojec, które posiada wygodny system składania i rozkładania.
  • Holiday – urządzenia 2 w 1, czyli łóżeczko turystyczne i kojec, które będzie wygodnym towarzyszem podróży każdego malucha. Łóżeczko posiada system wygodnego składania i rozkładania. Wyposażone jest w system second lock, które zabezpiecza przed samoistnym składaniem się łóżeczka. Dzięki temu, rodzic będzie miał pewność, że maluszek nie dozna żadnej krzywdy podczas przebywania w jego wnętrzu. Łóżeczko świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas podróży.
  • Simple New – łatwe w przenoszeniu łóżeczka, które przypadną do gustu najmłodszym. Posiadają wygodny system składania i rozkładania oraz boczne wejście zasuwane na zamek. Dziecko będzie mogło dzięki temu samodzielnie opuścić łóżeczko, bez konieczności czekania, aż rodzice je z niego wyciągną. Łóżeczko znakomicie sprawdzi się w domu, jak i podczas podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *