Leżaczki bujaczki Baby Design

Leżaczki bujaczki Baby Design

Baby Desing to marka, która tworzy rozwiązania dostosowane do potrzeb dzieci i rodziców. Wszystkie urządzenia tworzone są we współpracy z ekspertami z Instytutu Matki i Dziecka. Urządzenia spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Leżaczki bujaczki Baby Design przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, którym rodzice chcą zapewnić wyjątkowy komfort i świetne miejsce do wypoczynku i zabawy. Leżaczek posiada funkcję bujania. W związku z tym, można spokojnie usypiać w nim dziecku.

Maluszek może również leżeć w nim i bawić się zabawkami.Kołyska elektryczna Milly Mally

Wyposażony jest w trzy czasy bujania. Posiada również moduł wibracji z trzema poziomami. Dzięki temu, na pewno wszystko będzie można dostosować do potrzeba maluszka. Spokojnie można będzie uśpić w nim dziecko. Bujaczek posiada także miękką wkładkę, która zapewni wyjątkowy komfort i wygodę każdemu maluszkowi, który będzie w nim spędzał czas.
Huśtawka Caretero Indigo
Dzięki temu, że leżaczki posiadają kompaktowe rozmiary, nie ma żadnego problemu z ich przechowywaniem. Dodatkowo, wyposażone są w funkcję szybkiego składania. Dzięki temu, można będzie je schować w szafie, gdy już nie będą potrzebne. Urządzenie wyposażone jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. W związku z tym, dziecko będzie mogło czuć się tam bezpiecznie.

Nie dojdzie do sytuacji, w której wypadłoby z leżaczka. Ma to też spore znaczenie dla rodziców, którzy decydując się na wybieranie konkretnych produktów dla dzieci sprawdzają, że zapewniają one pociechom bezpieczeństwo. Leżaczki Baby Design na pewno z tego zadania wywiążą się znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *