Zobacz co to znaczy komfort i bezpieczeństwo – z Lionelo Sem!

Bezpieczeństwo to najważniejsze, co możesz zapewnić swojemu dziecku w czasie jazdy. Foteliki samochodowe Lionelo to gwarancja komfortu i najlepszej możliwej ochrony, co potwierdza certyfikat bezpieczeństwa ECE R44.04, wykonany w niezależnym ośrodku badawczym. Jednym z takich przedstawicieli jest fotelik Lionelo Sem.

Fotelik samochodowy Lionelo Sem – wygląd zewnętrzny

Fotelik samochodowy przeznaczony jest dla dzieci ważących od 9 do 36 kg. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające przewożeniem w nim dziecka w bezpieczny sposób. Dostępny jest w kolorze czerwonym. Do produkcji fotelika został wykorzystany materiał używany na tapicerkach jachtowych, samochodowych i samolotowych. Została wykonana z mikrowłókien. Dzięki temu sprawdza się w niezwykle korzystny sposób. Jest odporna na wszelkie zmiany w temperaturze oraz na wilgoć. Odznacza się miękkością, wytrzymałością.. Jest łatwa w czyszczeniu. Tapicerka jest zdejmowana i nadaje się do prania.

Fotelik samochodowy Lionelo

Fotelik samochodowy Lionelo Sem – zalety, opinie

Wyposażony jest w system mocowania ISOFIX oraz technologię Toptether. Dzięki temu systemowi, możliwe jest skuteczne zamocowanie siodełka w samochodzie przy pomocy dwóch uchwytów znajdujących się między oparciem fotela a siedzeniem. Dzięki temu, można w szybki i łatwy sposób zamontować fotelik w aucie. Technologia Toptether to drugi sposób mocowania fotelika przy pomocy pasa za tylną kanapą w aucie. Dzięki takiemu zapięciu, fotelik będzie ochraniał dziecko w przypadku wypadku. 

Konstrukcja fotelika jest regulowana. W związku z tym, można go w pełni dostosować do potrzeb dziecka, jak i zwiększyć jego bezpieczeństwo podczas jazdy. Pasy zamontowane w foteliku posiadają 5-punktowy system regulacji. Posiadają ochronną powłokę, dzięki której w razie szarpnięcia samochodu, dziecko nie będzie miało śladów na ramionach i barkach. Fotelik wyposażony jest również w dodatkową poduszkę dla niemowlaka. Chroni ona głowę dziecka i poprawia komfort podróży. 

Wraz z fotelikiem w zestawie otrzymasz organizer samochodowy, dwie osłonki słoneczne na szyby oraz puzzle, dzięki którym Twoje dziecko spędzi kilka miłych chwil na zabawie. 

Fotelik samochodowy Lionelo Sem – dane techniczne

  • Waga dziecka: od 9 do 36 kg
  • Wymiary fotelika: wysokość – od 73 do 80 cm, szerokość: 45x45x21 cm
  • Składana konstrukcja
  • 2 lata gwarancji