Drewniany rowerek Milly Mally Duplo

Rowerki biegowe Milly Mally Duplo to produkty, które wyróżnia nie tylko charakterystyczna kolorystyka, ale przede wszystkim ergonomia i wysoka jakość wykonania. Twoje dziecko będzie nimi wprost zachwycone. Zobacz co przygotował producent!
Drewniany rowerek biegowy Milly Mally Duplo

Milly Mally Duplo to drewniany rowerek biegowy z 12 calowymi pompowanymi kołami. Rowerek waży tylko 4 kilogramy jest więc bardzo lekki i dziecko w wieku 2 lat powinno sobie z nim poradzić. W przypadku tego rowerka odległość środka siedziska od kierownicy wynosi 28 cm, a szerokość kierownicy 39 cm. Długość całkowita od przedniego koła do końca tylnego to około 86 cm, a wysokość od podłoża do kierownicy w linii prostej wynosi 53 cm. Siodełko posiada aż 3 stopnie regulacji: 35 cm, 37,5 cm oraz 40 cm. I praktycznie rośnie wraz z Twoim maluchem.

Rowerek biegowy dla dziecka Milly Mally Duplo wyróżnia się pod względem kolorystycznym. Do wyboru mamy aż 11 wersji. Żyrafa ma żółte koła, żółto brązową ramę i niebieską kierownicę. Straż, jest idealna dla chłopca. Czerwone koła, czerwona rama w płomienie i strażak na przodzie z pewnością spodoba się nie jednemu dziecku. Rowerki firmy Milly Mally nieustannie zajmują czołowe pozycje w corocznym rankingu rowerków biegowych. Ciekawa jest też rama z pingwinem w kolorze fioletowym, która bardziej sprawdzi się jako prezent dla dziewczynki. Kolorów jest wiele i możecie je zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Milly Mally Duplo wykonanie

Rama rowerka Duplo wykonana została z drewna, koła z plastiku, a opony są gumowe i pompowane. Konstrukcja jest bardzo wytrzymała i z pewnością wytrzyma ciężar 4-5 letniego dziecka. Kierownica lekko się skręca więc z pewnością ułatwi manewrowanie dziecku, a miękkie regulowane siedzisko zapewni odpowiednią wygodę. Ważnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo są też antypoślizgowe rączki. W jakości wykonania modele Duplo bardzo przypominają solidne rowerki biegowe Toyz.

Milly Mally Duplo przeznaczenie

Drewniany rowerek biegowy Milly Mally Duplo przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do około 4/5 lat. Starsze dzieci ze względu na wzrost nie będą mogły komfortowo podróżować na rowerku tych rozmiarów. Rowerek jest solidnie wykonany i wytrzyma ciężar do maksymalnie 20 kg. Ze względu na bogatą ofertę kolorów mogą z niego korzystać zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Produkty są naprawdę solidne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Serdecznie je polecamy!