Przewoź swoje dziecko wygodnie w foteliku Chicco Cosmos!

Jedną z interesujących propozycji na rynku jest fotelik od Chicco o oryginalnej nazwie Cosmos. Fotelik oferuje wszystko czego potrzeba dziecku w kolejnych fazach wzrostu: wkładka dla najmniejszych, przestrzeń i wygoda dla starszych oraz łatwy sposób rozkładania oparcia dla wygodnych drzemek.

Chicco Fotelik Cosmos

Chicco Fotelik Cosmos to propozycja dla dzieci w przedziale wagowym 9-18 kg. Mogą w nim podróżować maluchy od momentu narodzin aż do osiągnięcia 4 roku życia. Do około 15 miesiąca życia fotelik należy montować tyłem do kierunku jazdy, a gdy dziecko podrośnie należy zmienić jego ustawienie na przodem do kierunku jazdy. Montaż fotelika należy wykonać przy użyciu pasów bezpieczeństwa znajdujących się w samochodzie. Wszystko odbywa się w prosty i bezproblemowy sposób. Fotelik nie sprawi żadnych trudności rodzicom.

Fotelik Cosmos posiada rozkładane oparcie w aż czterech pozycjach. Zapewni to wygodne drzemki każdemu maluchowi podczas podróży. Maluch będzie wtedy podróżował samochodem z dużą radością. Dziecko nie będzie narzekało, że jest mu niewygodnie. W tym foteliku jest to po prostu niemożliwe. Został on wykończony miękkim materiałem, który gwarantuje bezpieczną jazdę i ochronę główki i bioder dziecka. Zabezpieczony zostanie również kręgosłup malucha, który w żaden sposób nie ucierpi podczas kolizji. Warto także wspomnieć, że foteli Cosmos ma bardzo obszerne siedzisko, dzięki czemu dziecko będzie mogło w nim bardzo wygodnie siedzieć. Przestrzeń dla starszych dzieci została tu jak najbardziej zapewniona.