Akcesoria dla dzieci firmy Lionelo

Wygodny, a zarazem bezpieczny leżaczek dla małych dzieci często okazuje się niezastąpionym gadżetem w domu , który na pewno spodoba się dziecku, a „młodym” rodzicom da chwilę wytchnienia.
Ich wybór w sklepach internetowych z artykułami dla dzieci jest naprawdę ogromny. Można przebierać wśród bogatej gamy kolorystycznej oraz ciekawych kształtów leżaczków, jednak warto przy tym wyborze kierować się raczej bezpieczeństwem dziecka niż kolorem czy kształtem.

I w tym przypadku doskonale sprawdzą się leżaczki – bujaczki Lionelo Ruben i Lionelo Zoe, które jako nieliczne na krajowym rynku posiadają uznane w Europie certyfikaty bezpieczeństwa TUV oraz SGS.

Leżaczki przeznaczone dla maluchów, szczególnie tych najmłodszych muszą posiadać regulowane oparcie. Oczywiście nie jest rozsądne używanie ich dla tygodniowego czy miesięcznego dziecka, ale zazwyczaj leżaczki doskonale spisują  się już w trzecim miesiącu życia.
Mimo iż leżaczaki są bezpieczne, bo dziecko jest zapięte specjalnymi pasami, nie należy zostawiać go bez nadzoru osoby dorosłej, zwłaszcza jeśli leżaczek jest postawiony na podwyższeniu, w szczególności na stole czy ławie.
lionelo robin pinkLIONELO ROBIN różowa Huśtawka Leżaczek 3w1

Producent firma Lionelo, by uatrakcyjnić swoje wyroby, do zestawów często dołączaja specjalne zabawki, dzięki którym maluch mogą poznawać świat i choć na chwilę zająć się sobą.  Dobre i bogato wyposażone leżaczki Lionelo Ruben bez trudu jednym ruchem można zmienić w przytulne łóżeczko do spania, jeśli wiec dziecko zaśnie w leżaczku, nie ma potrzeby przenoszenia go, wystarczy jedynie obniżyć oparcie i gotowe. leżaczek bujaczek lionelo zoe blueLionelo Zoe Niebieski Leżaczek z Pozytywką

Jak widać, leżaczki dla dzieci Lionelo Ruben i Zoe są bardzo funkcjonalne, dlatego też cieszą się chyba tak dużym zainteresowaniem wśród świeżo upieczonych rodziców.
Dodatkową ich zaletą jest ich wyposażenie w elektroniczną pozytywkę, oraz przenośny komputerek regulujący siłę i czas bujania, który choć na chwilę da odpocząć zmęczonym rodzicom i zadba o prawidłowy rozwój malucha.